1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Запитайте лікаря: марихуана так само шкідлива для мене, як алкоголь?

Тема в разделе "Каннабинойды", создана пользователем freddyperry567, 13/12/22.

  1. TS
    freddyperry567

    freddyperry567 Местный житель

    Регистрация:
    1/7/22
    Сообщения:
    7.329
    Карма:
    384
    Репутация:
    267
    Оценки:
    +3.809/6/-9
    upload_2022-12-13_9-11-42.png

    З: Я постійно чую про людей, які кидають алкоголь і переходять на марихуану, тому що вважають, що це краще для них. Це правда?

    Відповідь: У нас є десятиліття досліджень впливу алкоголю на здоров’я. Але дослідження канабісу все ще розвиваються, і для розуміння наслідків його комерційного використання для здоров’я населення — у нових продуктах і дозах — знадобляться роки.

    З медичної точки зору не існує абсолютно безпечного рівня вживання алкоголю, оскільки дослідження показали шкоду навіть при невеликому вживанні.

    Якщо мій пацієнт п’є щодня, я раджу йому зменшити споживання. Якщо вони не можуть зменшити споживання алкоголю, незважаючи на спроби, я пропоную лікування, яке допоможе зменшити або припинити вживання алкоголю: багато людей з подивом дізнаються, що є три схвалені FDA препарати (налтрексон, акампрозат і дисульфірам), які допомагають зменшити вживання алкоголю, і що поведінкові методи лікування — індивідуальна або групова терапія — однаково ефективні.

    Що стосується канабісу, я кажу своїм пацієнтам, що ми все ще не впевнені, чи існує безпечний рівень вживання, але загалом вчені вважають часте вживання з високим вмістом ТГК більш ризикованим.

    Якщо мої пацієнти вживають канабіс, я запитую їх, чи вживають вони це з медичних причин, і пропоную альтернативи, які мають більш сувору наукову підтримку. Якщо вони все ще планують вживати, я раджу не курити та вейпінгу, щоб захистити їхні легені, і пропоную натомість використовувати продукти з низькими концентраціями тетрагідроканабінолу (THC) або спробувати каннабідіол (CBD).

    ТГК і каннабідіол (КБД) є двома активними інгредієнтами канабісу: ТГК, психоактивний компонент, який змушує людей почуватися «під кайфом», асоціюється з більшими ризиками для здоров’я. Я пропоную їм спробувати їстівні продукти CBD із вмістом ТГК менше ніж 5 відсотків — із застереженням, що їстівні продукти можуть надходити в організм повільніше та непередбачуваніше, тому пацієнти повинні починати з низького та повільніше, якщо планують збільшувати дозу.

    Однією з причин, чому ми менше знаємо про шкоду канабісу порівняно з алкоголем, є те, що донедавна вживання канабісу було незаконним у багатьох штатах. Тепер, коли кількість людей, які вживають канабіс, зростає, ми зможемо краще зрозуміти потенційні ризики, використовуючи дослідження, у яких ми спостерігаємо за великими групами людей, які вживають канабіс, і тих, хто не вживає з часом.

    Подібні спостереження протягом десятиліть були критично важливими для нашої поточної бази знань про алкоголь. Нам також потрібні рандомізовані контрольовані дослідження, щоб зрозуміти потенційні переваги різних канабіноїдних сполук.

    Якщо ви плануєте вживати алкоголь або канабіс, пам’ятайте про кілька речей:


    Алкоголь пов’язаний із негативними наслідками для здоров’я


    Деякі мої пацієнти вважають, що вживання вина корисне і знижує ризик серцевого нападу. Але нові дослідження поставили під сумнів ідею про користь для серцево-судинної системи від помірного вживання алкоголю.

    Зрозуміло, що надмірне вживання алкоголю пов’язане з кількома серцево-судинними ризиками, включаючи гіпертонію, інсульт і серцеву недостатність. Тривале вживання алкоголю також пов’язане з іншими серйозними захворюваннями, такими як депресія та деменція. Крім того, алкоголь є канцерогеном, а помірне вживання алкоголю пов’язане з підвищеним ризиком багатьох видів раку. Навіть незначне вживання алкоголю — половина склянки на день — пов’язане з невеликим збільшенням захворюваності на рак грудей у жінок і колоректальний рак у чоловіків.

    Алкоголь може стати причиною дорожньо-транспортних пригод і сприяє нападам і самогубствам. У великих дозах він може навіть викликати пригнічення дихання та смерть.


    Канабіс також може завдати шкоди


    Канабіс не викликає пригнічення дихання, тому він не викликає того, що ми вважаємо «передозуванням». Але вживання сильнодіючого канабісу було пов’язане з гострим психозом, і в деяких випадках це призводило до смерті або самогубства.

    Всупереч поширеній думці, можна стати фізично залежним від канабісу або розвинутися розлад, пов’язаний із вживанням канабісу. Особи, які часто вживають марихуану, можуть стати залежними та відчувати симптоми абстиненції, коли вони скорочують або припиняють вживання. Особи, які вживають канабіс таким чином, що спричиняє значне погіршення, можуть мати розлад, пов’язаний із вживанням каннабісу. Ці люди можуть потребувати лікування, щоб допомогти скоротити або припинити використання.


    Більшість тверджень щодо здоров’я канабісу не підтверджуються наукою

    Тільки три препарати, що містять канабіноїди, були схвалені FDA: дронабінол і набілон містять синтетичний ТГК і можуть використовуватися для лікування нудоти та блювоти від хіміотерапії у пацієнтів, які не відповіли на інші препарати; CBD використовується для лікування рідкісних форм дитячої епілепсії; і дронабінол також схвалений для лікування анорексії внаслідок СНІДу. Дослідження показують, що екстракти канабісу можуть бути корисними для лікування болю та спастичності при розсіяному склерозі, а канабіноїди можуть бути ефективними для лікування невропатичного болю.

    Хоча звичайна маркетингова практика — і незліченна кількість анекдотичних повідомлень — рекламують канабіс як перевірений засіб для лікування тривоги, болю, безсоння тощо, усі ці твердження вимагають подальших досліджень, поки ми не зможемо дати чіткі рекомендації. Вживання канабісу насправді може ускладнити лікування депресії.

    Але ми не повинні плутати потенційне терапевтичне використання канабісу фармацевтичного сорту з продуктами, які продаються в аптеках. Багато продуктів у аптеках можуть містити забруднювачі, можуть насправді не містити CBD і можуть мати високий вміст ТГК.


    Куріння та вживання каннабісу небезпечні


    Кілька років тому у мого пацієнта стався серцевий напад. Це було дещо несподівано, тому що він був здоровий і фізично активний. Хоча я задокументував, що він не палить тютюн, враховуючи нещодавній серцевий напад, я знову запитав його: «Ти куриш?»

    Він сказав ні. Потім він зробив паузу і пояснив, що не курить. Але він курив марихуану щодня після роботи, і курив це роками. Хоча доступні дані обмежені, деякі дослідження показують, що вживання канабісу, як і вживання тютюну, пов’язане з серцевими нападами.

    Нам потрібні дослідження, які вивчатимуть наслідки щоденного куріння канабісу для здоров’я, оскільки щоденне вживання канабісу стає все більш поширеним серед молодих людей, а численні дослідження показали, що люди, які вживають його щодня, піддаються більшому ризику негативних наслідків для здоров’я.

    Наша дослідницька група провела декілька систематичних оглядів літератури. Ми виявили, що куріння канабісу пов’язане з кашлем, хрипами та раком яєчок.


    Занепокоєння щодо вживання ТГК і психічного здоров’я

    Вживання канабісу в підлітковому віці було пов’язане з розвитком депресії та спробами самогубства в молодому віці. Це також пов’язано з психозом, потенційно руйнівною хворобою для цієї вікової групи.

    За даними Національного інституту здоров’я, у 2021 році вживання канабісу серед молодих людей досягло рекордного рівня.

    Я також стурбований літніми пацієнтами, які приймають кілька ліків і вживають канабіс, враховуючи обмежені дані про те, як вони взаємодіють. Вживання канабісу зростає серед людей похилого віку, але даних про його вплив на цю групу дуже мало.

    Враховуючи наявні докази, я не рекомендую своїм пацієнтам вживання алкоголю чи канабісу при будь-яких медичних чи психічних захворюваннях.

    Прихильники канабісу люблять говорити, що він «натуральний», тому він не може бути поганим для нас. Слід пам’ятати, що тютюн також є «природною» листяно-зеленою рослиною. Його використовували протягом тисячоліть. Однак у 20-му столітті тютюнова індустрія розробила продукти, що викликають сильну залежність, і спровокувала всесвітню епідемію тютюнової залежності та подальші ракові, серцево-судинні та легеневі захворювання.

    Зрозуміло, що надмірне вживання алкоголю може зробити з нашим тілом і розумом. Поки рано говорити про те, який вплив комерціалізований канабіс — і його повсюдне використання — матиме на наше здоров’я.



     
    Последние данные очков репутации:
    paren.pay: 1 Очко 18/12/22
    • Мне нравится Мне нравится x 2
  2. paren.pay

    paren.pay Местный житель Rasta

    Регистрация:
    8/10/21
    Сообщения:
    8.613
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.033
    Оценки:
    +7.241/15/-11
    Сделок с гарантом:
    1
    Травка круто но блин нужно в меру ибо теряешь связь с землейlsdxxx
     
    • Согласен Согласен x 1
    • Золотые слова Золотые слова x 1
  3. Karina

    Karina Местный житель

    Регистрация:
    21/3/15
    Сообщения:
    38.738
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.621
    Оценки:
    +17.672/103/-96
    Поддерживаю)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
Загрузка...