1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Львов @Amgbmw_driver кінув на клад ,спочатку думав може там є клад просто нема описання потім перерив все

Тема в разделе "Корзина", создана пользователем Folory, 12/8/22.

  1. TS
    Folory

    Folory Не покупай у меня!

    Регистрация:
    11/8/22
    Сообщения:
    19
    Карма:
    2
    Репутация:
    0
    Оценки:
    +4/0/-0
    Клад мав бути в палівному місці,без описання без адекватної точкі,хз чи прикоп чи під листям( спочатку мене це здивувало ,потім коли другий раз сюда прийшов і все перерив то поняв шо там і небуло нічого) ,вечері порив ненайшов ,вернувся зранку перерив там і 0 нема кладу і дуже сумніваюся що він там був .
    Оператор ігнорить ,і казав шо то норм клад
    IMG_20220812_084453772.jpg
     

    Вложения:

  2. TS
    Folory

    Folory Не покупай у меня!

    Регистрация:
    11/8/22
    Сообщения:
    19
    Карма:
    2
    Репутация:
    0
    Оценки:
    +4/0/-0
    Вот і все ,главне шо гроші скинув,а далі він кур'єра чекає шоб точку поставити де все вже переритт мною)
     

    Вложения:

  3. TS
    Folory

    Folory Не покупай у меня!

    Регистрация:
    11/8/22
    Сообщения:
    19
    Карма:
    2
    Репутация:
    0
    Оценки:
    +4/0/-0
    Шо то за наглість така ,спочатку ігнорить ,потім тіпа я ж куру чекав ,а смисл ? Якщо там все перерив і 0
    Так спеціально аби кінути
     

    Вложения:

  4. TS
    Folory

    Folory Не покупай у меня!

    Регистрация:
    11/8/22
    Сообщения:
    19
    Карма:
    2
    Репутация:
    0
    Оценки:
    +4/0/-0
    І зверніть увагу що там прибирає зранку двірник ,на фото видно як він замітає клумбу ,хотя я не думаю що це він
    Оператор не адекватний ,просто пише шо я чайка і заблокував ,хотя в мене є покупки в тому магазині і клад ( якого не було ) явно не адекватний