1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

⬜ Амф Чудовий репортаж про субстанцію, дуже схожу за характером дії на АМФ, від woody woodpecker clan.

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем Dimon106, 6/3/21.

  1. TS
    Dimon106

    Dimon106 Постоянный

    Регистрация:
    19/9/20
    Сообщения:
    356
    Карма:
    154
    Репутация:
    128
    Оценки:
    +467/2/-4
    Усім Доброго дня !

    Чудовий репортаж про субстанцію, дуже схожу за характером дії на АМФ, від woody woodpecker clan.

    Давно приглядав за якоюсь акційною пропозицією, щоб спробувати АМФ від woody! Коли дивлюсь, оголошено запис на пробу, пишусь,
    адмін запрошує у ПП, і я відправляюсь у зал очікування!) Про погодження моєї кандидатури на роль тестера , повідомив трьох друзів(а більше у мене немає),
    і ось у залі очікування уже людно)!
    Ну а поки очікуємо , відновлюємо сили від попереднього забігу!, репортаж на який - є не обов'язковим, та сама подія вимагає таки його написати).


    тестер : я
    стать : чол.
    ріст : 182
    вага : 90
    вік : 40
    толлер : високий
    крос : шишка постійно.
    магазин : woody woodpecker clan (проба 1г.)

    https://www.legalizer.cc/data/avatars/l/71/71671.jpg?1572215095​


    приступимо:

    Отримання кладу, та стелс :

    Отримання кладу:

    Клад приїхав доставкою, були певні нюанси по відправці, та все пройшло просто чудово! Бандероль потрапив мені у руки через добу після приїзду у місто.

    Стелс:

    Скажімо так : з урахуванням того, що, той хто хоче знайти, той знайде! У цьому випадку , це було б швидко)!

    Сам клад , та пакування :

    Клад :

    Фен білий, з досить різким, та інтенсивним запахом , хоча, якщо дати по дихати, досить швидко інтенсивність запаху падає до припустимих меж).
    1.jpg

    Пакування :

    вакум+зіп
    2.jpg


    Переходимо до самого цікавого :

    старт:

    00:00-00:10 Ось ми схилили свої голіваньки, над заздалегідь протертим дзеркалом, і любуємось красотою, що лежить перед нами. Паморочилось у наших головах від побаченого не довго, і легенька ейфорія змінилась на робочий процес. Щоб не гаяти час даремно - кожен дістав свій пластик, і ми прийнялись до розмітки перехрестя із трьома смугами руху у кожному напрямку, адже дзеркало в нас велике!)(шутка).У всіх навик користування пластиком та купюрою розвинутий до максимального рівня!, тому часу на приготування ми витратили зовсім мало, і приблизно по 0.15 г. ми освоїли. Так як ми дали по дихати АМФу, то зайшов відносно легко, без неприємних наслідків назального вживання! Хоча перший ліфт дуже натякав на те, що потрібно відкоркувати пляшечку пепсі.

    00:10-00:30 Перші зміни почали відбуватись вже з 15-ї хвилини тріпу, та на 30-й хвилині ні у кого не залишилось сумніву, з приводу результату, так як вхід пройшли всі. Далі почався досить стрімкий підйом.

    00:30-00:50 Двоє з нас вирішують підкинути ще дров в топку, і відділяють собі ще по 0.1г. Я з цікавісттю спостерігаю, що буде далі. А далі було зауважено що +- з 10 хв. різницею ми опинились на плато(тобто набір висоти був досить коротким , до пів години). А двоє з добавкою продовжили набір висоти, та як виявилось опинились вони не на багато вище від нас(забіжу на перід, їхній тріп просто був довшим за наш).

    00:50-05:00 Валить рівно, та стабільно! Та на четвертій годині у тих хто не доганявся, відбулись приємні зміни, а саме - сила стиму трошки ослабла, і відчувалась досить хороша ейфорія. До цього моменту відношення було в межах 20 ейфо,80 стим, а стало 40 ейфо, та 60 стим. Ті що скористались добавкою , такої радості не відчули, і на їх думку відношення у них було 10 ейфо, та 90 стим (один з них зауважив,що валить як хороша Альфа, сам з цього приводу нічого сказати не можу, адже не знаю що таке хороша Альфа).

    05:00-06:00 Приблизно на 5-й годині тріпу, у нашій скромній компанії з'явився "+1".Та не простий "+1", а золотий! Приніс нам на пробу, просто чумову новинку, для когось просто зелень!, яка нас сильно порадувала!, та здивувала!

    06:00-07:00 Я тримався скільки міг! Вся банда вже на неймовірному позитиві, а я мушу продовжувати тест, для подачі об'єктивної інфи у репортажі. На сьомій годині, я зітхнув з полегшенням, адже чітко відчув, що плато під ногами посунуло до низу, і на цій ноті я можу закінчити репортаж, та приєднатись до друзів , і зацінити нову сативу!)

    підсумок :

    Дуже дякую магазину woody woodpecker clan, що дозволив мені потрапити в клуб , з лімітованою кількісттю персон, і надав мені можливість затестити свій продукт! Ця можливість для мене стала досить інформативною! Для себе роблю висновок, що продукт дійсно відповідає твердій дев'ятці! А декому потрібно по відбирати зірочки за їхні репортажі!)(имхо)
    Продукт на мою думку - кращий, за більшість продуктів ринку, які пропонуютьботи у роздріб!



    оператор 10\10
    стелс 7\10
    пакування 10\10
    якість 9\10



    Ще раз подякую woody woodpecker clan!, і особисто WOODY НОВАЯ ПОЧТА, за надану можливість, та ще раз прошу вибачення за проїзд по часу публікації !

    Сподіваюсь було цікаво, а головне інформативно!)

    Дякую за увагу!)
     
    Последние данные очков репутации:
    vionika: 1 Очко (Медаль За Відвагу ;)) 7/3/21
    MidnightMax7: 1 Очко 7/3/21
    kysliy vinograd: 1 Очко 8/3/21
    • Мне нравится Мне нравится x 10
    • Информативно Информативно x 2
    • Полезно Полезно x 1
    Последнее редактирование: 6/3/21
  2. Dari69

    Dari69 Пользователь

    Регистрация:
    31/1/21
    Сообщения:
    113
    Карма:
    64
    Репутация:
    37
    Оценки:
    +117/3/-1
    Очень красиво описано! Хороший Трип ) классный ефект , я бы попробовала)applausexxx
     
    Последние данные очков репутации:
    Dimon106: 1 Очко 7/3/21
    • Спасибо Спасибо x 1
  3. TS
    Dimon106

    Dimon106 Постоянный

    Регистрация:
    19/9/20
    Сообщения:
    356
    Карма:
    154
    Репутация:
    128
    Оценки:
    +467/2/-4
    Соромлюсь спитати!( , Вам дійсно цікаво читати мій репортаж?)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
    Последнее редактирование: 8/3/21
  4. Социодрама

    Социодрама Местный житель Про-Тестер

    Регистрация:
    17/9/19
    Сообщения:
    3.568
    Карма:
    384
    Репутация:
    1.316
    Оценки:
    +7.023/18/-18
    Конечно да! Хорошее изложение, узнаваемый стиль и прекрасный язык) прекрасно пишешь)
     
    • Спасибо Спасибо x 1
  5. TS
    Dimon106

    Dimon106 Постоянный

    Регистрация:
    19/9/20
    Сообщения:
    356
    Карма:
    154
    Репутация:
    128
    Оценки:
    +467/2/-4
    Вітаааю! (шутка)

    колись , дуже давно , можливо це вже байка! , мав можливість зацінити АМФетамін у досить чистому вигляді!
    Пройшло багато років з того часу, застав багато хороших копій , про те , продукт , що пропонують на сьогоднішній день є СХОЖИМ на фен того часу, і тільки через вплив на свідомість, та наслідки виходу після забігу, або марафону.
     
    • Согласен Согласен x 1
    • Информативно Информативно x 1
  6. TS
    Dimon106

    Dimon106 Постоянный

    Регистрация:
    19/9/20
    Сообщения:
    356
    Карма:
    154
    Репутация:
    128
    Оценки:
    +467/2/-4
    То капєц!
    Shuffle656565356
    Дуже !, ну-дуже приємно!)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  7. TS
    Dimon106

    Dimon106 Постоянный

    Регистрация:
    19/9/20
    Сообщения:
    356
    Карма:
    154
    Репутация:
    128
    Оценки:
    +467/2/-4
    сам ефект - на хорошому рівні, якщо не враховувати важке назальне застосування! Все решта , близьке, шалений стим, хороша концентрація уваги, час впливу на свідомість, тощо.
    Наданого реквізиту вистарчило на декілька особистих спринтів, з моїм то апетитом!
     
  8. kysliy vinograd

    kysliy vinograd Местный житель

    Регистрация:
    5/1/21
    Сообщения:
    6.636
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.115
    Оценки:
    +7.340/24/-64
    Не отписан трип:
    1
    Трип супер
     
  9. Паяльник для пайки

    Паяльник для пайки Banned Banned

    Регистрация:
    26/1/21
    Сообщения:
    1.836
    Карма:
    304
    Репутация:
    390
    Оценки:
    +2.454/13/-24
    Приємно читати репорт рідною мовою, дякую бро
     
Загрузка...