1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

⛈ Соли ☯ ENZO Тріп репорт на сіль від магазину Пандочка

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем Метью, 20/8/22.

  1. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    Доброго дня хлопці та дівчата !

    Цей тріп репорт буде присвячений пробі речовини під скромною назвою а-pyrrolidinovalerophenone (A-PVP, flakka, сіль) люб'язно наданої мені магазином Пандочка


    Монотонно й нічим непримітно проходив повз моє існування один з останніх днів цього літа, робити було абсолютно нічого, якихось конткретних справ чи планів на нього також не було. Заєбісь коли ти разпіздяй, і тобі сьогодні нікуди не потрібно, і завтра нікуди непотрібно, і після-після завтра також, і ваще на все пахую (до пори до часу звісно). Одним словом сидів я дома і деградував, мандруючи від ютубчику до саункладу, інколи заглядаючи на свій улюблений форум.
    trollszajac
    По старій схемі, випадково натикаюсь на тему про урочисте відкриття нового магазину під назвою Пандочка, і роздачу проб в моєму коханому місті Лева в честь його відкриття. Дай думаю спробую, била нє била, оскільки останнім часом по життю мені не дуже щастить (хіба в картах), може хоть тут підфортить. В планах було оформити заявку на шишки, але на мій жаль на той момент варіантів лише 3, а саме амф, меф, і сіль. По моєму досвіду нормального амфа зараз дньом з агньом не знайти (пропен йде від виробника вже розбадяженим), а суть ейфору від грьобу мєфу я взагалі чомусь не викупаю (мутне воно якесь, мені не подобається), було вирішено пробувати писатись на сіль, шо поделать. Папитка нє питка, лишаю заявку, і вже зовсім невдовзіотримую її підтвердження, ууууііііі. ni4osini4osi



    Єдиним нюансом стала відсутність кладів в моєму місті на даний момент, тому мене ввічливо попросили трішки зачекати. "Хто поняв життя той не спішитm" Благо вже наступного дня, звязавшись з оператором дізнаюсь від нього що скарб для мене буде зроблений прям сьогодні, на протязі 40 хв. Опісля, чуть більш ніж за годину отримую чітке, рівне і котрастне фото красивого дерева, на якому кружечком виділено невелику тріщину в стволі біля його коріння, а також вказані координати, адреса, і додаткова інфа про скарб, а саме напис "прікоп в дереві".
    trollslsd

    Оскільки вже вечоріло, вилазку за даним скарбом я планував здійснити вже наступного дня, проте помітка "прікоп в дереві" розвеелелила,підняла мені настрій, і дала моєму персу +5 очок моралі, так що я псіханув, підірвався акі шмель і полетів. Локація скарбу мені випала в 15 хв їзди від мого мєста обітанія (що радує), практично у центрі міста, 5 хв ходьби від нього, в чомусь на кшталт парковіі зони посеред тихого райончику. Місце дуже тихе й спокійне, при тому що знаходиться майже в центрі міста, на локації легко зорієнтуватись за що курі респект. cezarjrr

    Одразу знаходжу стежину, яка веде мене прямо до мети моєї подорожі, а далі потрібне мені дерево, яке хоч і розташоване на відстані ₴50м від житлових будинків, проте надійно приховане від цікавих очей кронами інших дерев. Не дивлячись на фото роблю впевнений рух пальцем в дуплі дерева, і з нього вилітає мета моєї подорожі - класичний обмот синьої ізи. Кидаю його на кишень, как ніфвчьом не бивало і швидким спортивним кроком прямую щоб встигнути на останній лоховоз в сторону моєго дому, і не попастись в лапи псів режиму. Несподівано по дорозі мені стріляє в голову геніальна як правила переходу від квантової системи до макросистемі водночас проста як двері


    думка, не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні.


    Зазвичай я просто відкладаю на післязавтра (шоб мати 2 вихідні), але тут було вирішено опробувати скарб не відходячи від каси
    .

    Забігаю як справжній дікарь в перший відкритий падік, піднімаюсь по сходовому прольоту чуть вище і починаю робити лижу, бо у мене все продумано, і як у справжнього господаря фольга завжди з собою.30c2c5c7aeb9439487fc0a20cb2e3ba6

    На ізі моді руозпаковую обмот, і отримую зіп середнього розміру з речовиною бірюзового кольору, кристалічної структури. Речовина суха, окрім порошку присутні невеликі камінці, з легким синюватими вкрапленнями. Запах типовий для даної речовини, але не різкий, барбітурою чи ще якоюсь якоюсь дічью не відгонить.
    C509CEA7-106E-4DE2-8547-302A3CD76F28.jpeg



    Стафф до зіпу не липне, оперативно щоб внезапно не довелось ділитися стафом/матеріальними цінностями/здоров'ям з нагрянувшими на такий спонтанний двіж жителями брами/вужами жаждущими халяви/мусарами/блядями з метою доібатись

    насипаю декілька камінців поменше (на око 0.03-4) і починаю процес.



    0-0: На лижі стандартний процес, капля спочатку міняє свій колір на синій, тоді починає прозорішати по ходу вигорання фарби, після чого дає команду на старт, починаю тягнути, одночасно нахиляючи лижу в сторону руху зажигалки. Грію на опиті, не кипячу, крапелька злегка жовтіє, починає котитись по лижі і виділяти дуже навіть плотний такий дим, смаку майже нема, запах класичний, але слабовиражений.
    41DA7479-3077-4F65-8D8B-C5D72BA860D4.jpeg

    Зaходить дуже легко, роблю жирну тягу, змін самопочуття не відчуваю невідходячи від каси жарю ще раз і видихаю нормальний такий клуб диму. Дим чутка їдкий, гірчить і пече горло, пахне паленим цурком і паленими тряпками. В спєшці добиваю третьою тягою рештки фульжика щоб не таскати з собою лишній запал, напалюю в очах темніє, німіє пів морди ліца, хвиля тепла по тілу, падаю слегонца на ізмєну, слухаю чи не йде випадково хтось по сходах, чи цьоця Іра з 3ьої квартири не викликає поліс на мене, оглядаю підїзд на наявність камерам, та іншого луту. Відкручую 2 камери спостереження (+1100 грн за штуку): першу поставлену на своїми дверима зашуганим бандитами терпілою на другому поверсі (замість стояти і втикати біля глазка він тепер крутить лампу лежачи на дивані і втикає в плазму), і другу поставлену дбайливим ОСББ на вході (дуже корисна в хазяйстві річ, якшо вдруг в тебе винесуть хату, то ти зможеш потім подивитись з мусарами відео як уходять твої денюшки, а за додаткову плату - отримати копію щоб мати змогу передивлятись дома). Крім того відкручую всі лампочки, і мочусь на стіну. Вилітаю з брами і біжу на останній лоховоз. boyarskini4o

    0-20: Дуже сильно нагрібає, пріходу як такого не відчув через екстремальне місце вживання, і висад, але він і не потрібен,я весь мокрий ніби виліз з басейн , жарко,судоми, болить обпечене горло, шахаюсь від будь якого звуку, шугаюсь людей. При цьому всьому обпечене горло дає про себе знати, лютий сушняк (в роті просто Сахара, рот неможливо відкрити) постійно нагадує про себе і не дає розслабитись. Як на зло поруч немає магазин шоб щось залити. Встигаю на останній лоховоз. Стукають зуби, продовжую потіти, здається ніби всі на мене палять бо я обйобаний. Заканало що зацепив казирне місце біля відчиненого вікна. Ліпну в дерева popni4o

    0-40: Поступово негативні ефекти практисчно зникли, і почалось плато. Зявився легенький ейфор, тепло по тілу, кольори сприймаються яскравіше, навіть візуалить.Втім стім нікуди не зник, хочеться шось робити, красти вбивати, грабувати і гвалтувати, писати вірші, виїбати сусідку, замутити теракт 11 вересня нах, шоб всі ахуєлі як я можу.Виходжу на 2 зупинки раніше бо невивалюю зівак в тролейбусі, гуляю пішочком, насолоджуюсь плаваючими деревами, ги, в темряві вони такі класні, ммм..utiputini4osi

    1-20: я дома і першим ділом вирішую догнатись, зі страхом напалюю 2 хапки чекаю шо буде. Піт не встигаю витирати, тепла хвиля по тілу, чутка тремор і легкий страх, набагато лайтовіше. Стіму трохи побільшало, хобочусь літаючи туди сюди по хаті, зосередетись на чомусь є неможливо.
    nu4ozani4osi


    2-00: Валить досить неслабо навалюю ще 2 хапки з фольги і йду на вулицю гуляти. Дим дуже гірчить, капля жовтіє і починає залишати за собою чорний слід, що є не добрим знаком. Горло спалене нахуй. Водичка не допомагає йде ніби в суху землю. 4ertasini4osi

    2-30: Гуляю по парку, погуляв по парку шарахаючись кожного шороху, сильно параноїть, тремор всього тіла, підвищився тиск. Дома приймаю ванну з надією змити з себе потняки, релаксую, стім трохи попускає, проте після зовсім незабаром повертається разом з потняками. Ейфор слабовідчутний на фоні шизи, болі в горлі (яка накаляє так шо просто піздєц) і тремору. Куча негатичних думок не дає заспокоїтись. Замість того щоб йти спати я добавляю ще пару тяг. kowe4kini4o

    Далі в таймінгу не бачу сенсу, все по стандартному плану, класіка жанра, цілу ніч я провів гроблячи свій організм кожні 15 хв, за допомогою хімії на алюмінії, слухаючи звуки у сусідів/пяне бидло на вулиці/голоса в моїй голові/сигнали з Марсу, та розмовляючи з уявними друзями/Сатаною/святими великомучениками (з усіма крім я, бо дуже вже імя в нього зашкварне), не забуваючи при цьому постійно хоботітса і пітніти, пітніти і ше раз пітніти.


    image.jpg
    При тому що жари серйозної не було, за ніч з мене вилилось кілограма 2 живої маси (це при тому що я випив літра 3 води за ніч що було чим) , не менше, це просто піздєц, неможливо ні сидіти не лежати, бо все мокре і харить, намочив собою 2 рушника, покривало,постіль і подушку. Покусав щоки, постирав гості кути на зубах. Стім послабився, почався ейфор від приходів кожної наступної хапки. Сильно хочеться доганятись, проте я терплю.
    Уранці завдяки зробленій паузі підкріпив чутка хавчиком свій патєрпевший від такого безпрєдєлу організм і продовжив процедури, паралельно пишучи цей тріп, багальному заліпанні, тупить конкретно, йдучи в іншу кімнату забуваю за чим йшов, ліпить мама не горюй. Горлу пізда, воно спухло, покусані щоки також спухли, а я їх ще добив гарячими чаями і новими порціями солі. Після обіду зайшов в гості падєльнік (ага, тіпа скучив, нуну) з моцним шишлом, зробив йому щедрий бартер, пішли до нього на апарат. Після маленької банки шишок (не хапав тижня 3) товариш порадив мені бігом спішити додому поки ще можу йти, що я і зробив, проте хоч ми й живемо поряд, додому я не дійшов, заліп на лавочці на хвилин 20. нервуючись від невдалих спроб користуватись сенсорним телефоном мокріськими від поту руками, і насолоджуючись сушняками, спаленим горлом а також тахікардією і ізмєною.
    Банка хоч і потушила наглухо, відібравши можливість рухатись а також говорити і думати на деякий час, але загалом підрехтувала мій тріп в більш опзитивну сторону. Повернувшись на базу зайняв себе подорожами від глазка до вікна (нада сука було ті камери собі поставити), обільно пітнів і насолоджувався опіками горла.


    154404513417830338.jpg



    Увечері вийшов ненадовго, роздав залишки стафу знайомим від гріха подальше шоб ніц нахуй не залишилось. Хомяки залишились цілком задоволені продуктом, але також жалілись на те, що чутка дере горло (якщо дути великими хмарами :) ).


    Висновки:
    • Магаз: 10\10;
    • Опер і саппорт: 10\10;
    • Оперативність: 10\10;
    • Локація 10\10;
    • Упаковка 8\10; (ненавиджу великі зіплоки);
    • Товар 8\10; (-за дикий потняк і горло)
    • Стім\ейфор 80\20. (хобота з шизою присутні)


    Загалом непоганий старт, і адекватна цінова політика на фоні ринку, хотілось би спробувати ваші шишки і випічку в майбутньому.
    Дякую за надану пробу, вам за вашу увагу, бажаю магазину успіхів в майбутньому й процвітання!

    Надіюсь вам сподобався цей тріп, а якщо ні - то мені пахую. Всім добра і миру!



     

    Вложения:

    Последние данные очков репутации:
    nandi: 1 Очко 21/8/22
    Karina: 1 Очко 4/8/23
    Kihcnoro: 1 Очко 4/8/23
    • Мне нравится Мне нравится x 10
    Последнее редактирование: 20/8/22
  2. JG13

    JG13 Местный житель

    Регистрация:
    12/8/20
    Сообщения:
    9.343
    Карма:
    434
    Репутация:
    1.004
    Оценки:
    +8.282/13/-19
    Вахах... Шикарно розписав свій тріп. Твій репорт, мені в голові звучить голосом того чувака, що співав про пса який любить майонез (чи пацики на мотиках)... Блін... Хорош)
     
    • Согласен Согласен x 1
    Последнее редактирование: 20/8/22
  3. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    я вже старий, але такого шось не пригадую, нагадай) Я радий якщо залетіло, для того й писалось
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  4. Grisha_Leps

    Grisha_Leps КИДАЛА Banned

    Регистрация:
    11/4/20
    Сообщения:
    1.138
    Карма:
    254
    Репутация:
    276
    Оценки:
    +1.500/8/-11
    Не отписан трип:
    3
    Для новичка очень даже не плохо. Видно что опыт уже есть))
     
    • Согласен Согласен x 2
  5. Pandochka_Support

    Pandochka_Support Постоянный

    Регистрация:
    17/8/22
    Сообщения:
    186
    Карма:
    169
    Репутация:
    28
    Оценки:
    +339/2/-3
    Приголомшливо)) так у вас талант)) чітко описали все від а до я) дякую Вам за роботу)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
    • Согласен Согласен x 1
  6. JG13

    JG13 Местный житель

    Регистрация:
    12/8/20
    Сообщения:
    9.343
    Карма:
    434
    Репутация:
    1.004
    Оценки:
    +8.282/13/-19
    Та то нові фішки в ТікТоці чи хз де. Просто зараз багато украіномовного контенту появилось. Шей з діалектом західним( ну де живу і чую) подібним до того як пишеш) тут про пациків
     
    Последние данные очков репутации:
    Pandochka_Support: 1 Очко 20/8/22
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  7. JG13

    JG13 Местный житель

    Регистрация:
    12/8/20
    Сообщения:
    9.343
    Карма:
    434
    Репутация:
    1.004
    Оценки:
    +8.282/13/-19
    Метью воно і класно читається, матюки навіть не замічаєш. Та і враження складає про розповідача позитивне досить. Люкс кароче
     
  8. Барбур

    Барбур Местный житель

    Регистрация:
    16/8/22
    Сообщения:
    2.930
    Карма:
    304
    Репутация:
    440
    Оценки:
    +2.899/10/-15
    Вхах так мало в лыже)))
     
  9. Барбур

    Барбур Местный житель

    Регистрация:
    16/8/22
    Сообщения:
    2.930
    Карма:
    304
    Репутация:
    440
    Оценки:
    +2.899/10/-15
    Да паяльник стихи и прозы еще красивые штрудирует
     
    • Мне нравится Мне нравится x 2
  10. Барбур

    Барбур Местный житель

    Регистрация:
    16/8/22
    Сообщения:
    2.930
    Карма:
    304
    Репутация:
    440
    Оценки:
    +2.899/10/-15
    Новичков каже то паялкин
     
  11. xrxpAbitch

    xrxpAbitch Banned Banned

    Регистрация:
    1/9/20
    Сообщения:
    202.429
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.777
    Оценки:
    +22.979/67/-72
    Отличный репортаж!)
     
    • Согласен Согласен x 1
  12. JG13

    JG13 Местный житель

    Регистрация:
    12/8/20
    Сообщения:
    9.343
    Карма:
    434
    Репутация:
    1.004
    Оценки:
    +8.282/13/-19
    Паяльник * ? Може то його альтер его? )))
     
    Последнее редактирование: 20/8/22
  13. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    який ще західний діалект, я розмовляю літературною українською, а суржик і мат використовую лише для розважальних цілей, щоб підлити олії в вогонь так сказати. діалект каже, не сміши. я вільной розмовляю на російській, пишу вірші і ше всяку хуйню коли вона лізе в голову, і мені абсолютно похуй на якій мові зі мною розмовляє людина, чкщо вона людина
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
    Последнее редактирование: 21/8/22
  14. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    у меня толер нулевой) как самочуствие?
     
  15. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    я до того що зараз не той час щоб ділитись, бро
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  16. Vivozinapas

    Vivozinapas Про-Тестер Про-Тестер Rasta

    Регистрация:
    27/11/19
    Сообщения:
    11.301
    Карма:
    484
    Репутация:
    2.334
    Оценки:
    +21.750/29/-8
    Гуд трип Метью)
    Ор выше гор:)
     
  17. Барбур

    Барбур Местный житель

    Регистрация:
    16/8/22
    Сообщения:
    2.930
    Карма:
    304
    Репутация:
    440
    Оценки:
    +2.899/10/-15
    Очень пизда
     
  18. Odin777

    Odin777 Местный житель

    Регистрация:
    7/1/21
    Сообщения:
    1.599
    Карма:
    303
    Репутация:
    333
    Оценки:
    +2.962/11/-28
    Класний тріп, такий собі легкий піздєц в стилі (пердуліна/паяльника/рака).
    Пиши далі.
    Соленик
     
  19. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    спс бро)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  20. TS
    Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.398
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    бе бе бе
     
Загрузка...