1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

❤ Меф Тріп-репорт на Мефедрон (мука) від SANTA BLANCA cartel. Мука з твердих сортів кристалу

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем Bazilioo, 18/11/22.

  1. TS
    Bazilioo

    Bazilioo Постоянный

    Регистрация:
    12/9/21
    Сообщения:
    774
    Карма:
    183
    Репутация:
    222
    Оценки:
    +1.111/2/-2
    Бажаю здоров'я всім котикам і кішечкам країни! З Вами знову старий коте Базіліо, і сьогодні я розповім Вам про таке собі "борошно", яке може задовольнити будь-які Ваші потреби, якщо підійти до справи з розумом chihxxx
    Чому саме мука? По-перше: наразі мало де можна знайти гідні кристали мєфу, по-друге: мука швидше сприймається організмом, особливо при пероральному вживанні, ну і по-третє: в польових умовах з ним легше працювати! Не треба перебивати кристали, перетирати їх в порошок, просто сипонув скільки треба, розрівняв картою, і все, можна взлітать! Да і вставляє вона якось інакше, не так як кристалиhypnosisxxx

    Отже, при пошуку стафу пріорітет надавався саме цій формі мєфа, і після декількох прочитаних репортів на мєф від Санта Бланки, вибір був зроблений!
    Не буду знов розписувать всі детали тої невдалої угоди, можете ознайомитись з нею в репорті на БоргідридRussianRoulette56564554
    Якщо коротко: замовив комбо мєф/амф/шш, пришла пачка солі, чуть не паконули лягаві з собакою, майже тиждень очікування, оплата за обидві посилки, без бонуса за пройоб, але мій товар таки доїхав до мене! Дочекавшись сприятливої обстановки, я весь на куражі дістаю пакуночок! Одразу перепрошую за якість фото! Освітлення гівнянеprostitexxx
    1пакуночок.jpg

    Під харчовою плівкою один чікєт, з блідо-коричневим порошком, колір якого мене спочатку здивував, бо це вперше мені попався мєф такого кольору.. Але запах розвіяв всі мої переживання - справжній котячий обісцяний лотокuhmylkaxxx
    2гірочка.jpg 3гірочка 2.jpg

    Косистенція снігоподібна, похрустує під картою, грудочки б'ються без зусиль! На вигляд наче чистий грамчик! Нажаль, вагів у мене тут немає, тому все доводиться робити на око! А для більш точного дозування використовую давно відпрацьований метод: вміст чікєта висипаю на карту, розбиваю грудочки шо б вишла однорідна маса, рівномірно розподіляю на поверхності і ділю на 2 однакові частини!
    4половина.jpg

    Одну частину прибираю обратно в чікєт, а іншу знов ділю на 2 - от і маєм готові для вживання 250мг!
    5половинаполовини.jpg

    Креслю 2 стежини по 125мг, і готуюсь до старту!
    6дороги з четвертини.jpg 7дороги з четвертини2.jpg


    Тріп-репорт
    Я: М/33г/190см/90кг
    Селлер: SANTA BLANCA cartel | RC Forum Legalizer
    Речовина: Мефедрон (мука)
    Толер: відсутній, реально дуже давно юзав
    Крос-толер: декілько стежок Амфа бг день тому
    Угода: комбо-покупка, відправка НП
    Вага: 1г (виглядає наче так)
    Спосіб вживання: інтроназально
    Дозування: 250х4 підхода


    Дивлячись на ці стежинки мене переповнювало хвилювання і тремтіння по всьому тілу! Враховуючи низький толер, 250мг повинно мене піднести зараз мінімум до орбіти планети! Наче вперше юзаю, тільки знаю чого очікувати!89o9o9l8 Трубочку в ноздрю, вжух-вжух і відкинувся на спинку стула..
    00:00-00:05 Залітає як товпа малолєток в день відкриття нового секонду! Декілька секунд прожигає слизову, що доволі гостро відчувається, і моментально вибухає у мозку! Приход різкий, у вухах стає невеликий дзвін, відчуття наче потрапив у вакуум! Проштовхую ліфти водичко, і закурюю айкос! Да, це воно..:Coke Sniff:
    00:05-00:20 Поки докурюю айкос, відчуваю як по тілу розтікається хвиля тепла, мотор стучить як 5-літровий V12, звукові ефекти змінюються від режиму вакууму до режиму об'ємного звуку! Руки стали максимально чутливими до дотиків, все що трапляється до рук наче створене янголами спеціально на моє замовлення! Ейфорія досягає максимальних значень! Стім теж присутній, але він ніщо в порівнянні з ейфором! Плато рівномірне, без хвиль приходу - чистий кайф!
    00:20-01:20 Взагалі планував підсилювати мєф баночками, але вирішив спочатку юзануть першу партію, і вже потім вирішити, чи треба розганятись, чи ні! ОМГ, яке було вдале рішення! Якби я ше й курнув зверху, то мабудь шукали б мене вже на кладовищі домашніх тварин, під табличкою "сдох від ейфорії"Pardon_man3 Щоб не втрачати зв'язок з раєм висипаю другу четвертинку на карту!
    01:20-03:10 Друга партія зайшла трохи ваще за першу! Це негативна сторона муки - вона норм так забиває слизову.. І жжіння було теж сильнішим, мозок наче чутка розколовся.. Але це триває буквально 2-3 хвилини! Потім за це забувається, бо ти знов окутаний ковдрою ейфорії, і отримуєш насолоду від будь-якої справи! Емпатія переповнює, бажання спілкуватись не залишає шансів співрозмовнику уйти від бесіди! Одне було хуйовим: що я був один в такому станіunsmilexxx Коли юзаєш в приємній компанії - то отримуєш незабутні відчуття духовного затишку і спорідненості! Але є як є! Час минає дуже швидко! Глянув на секундомір, я трохи прихуїв з того, що друга партія тримала мене довже за першу, таке буває рідко! Але ейфор пішов на спад, то ж треба було повертатись до станка!
    03:10-04:30 З кожним разом заходить все ваще і болісніше! Але ж здоровий глузд вже покинув мене, то ж ціль тільки одна - що б дія мяу не кінчалась, поки є шо запихнути собі у ніздрі! Третій підход не приніс мені того ж вау-ефетку, як перші два! Але теж тримало на рівні! Вже здолав мене кіт-хоботун, і я в навушниках під вайний лажу в інтєрнєті, шось шукаю, шось читаю, шось в замітки зберігаю.. Все хаотично, рандомно і не послідовно!
    04:30-05:40 Остання партія зайшла максимально важко, і не принесла й половини насолоди, від того, що було "до". Трохи вирівняло, але вже не так.. Можна було б розігнати банкою, але я це зрозумів вже аж на наступний деньFool45543 Тож вже під ранок я укутався в спальник, і навіть зміг задрімати! Сном це не назвати, але ж відпочити трошки вдалось!
    Зранку я звернувся до старого товариша Боргі, який день тому розповів мені на що він здатний, і разом з ним я повноцінно провів свій день без відчуття втоми і сонливості! Ніс мене проклинав ще 2-3 дні, і декілька разів навіть обіцяв відвалитись, бо глина з нього перла і перла! Але соляний розчин і упаковка серветок привели його до тями! Характерних уходів від мєфу я не відчув! Ніякої тобі апатії, дипресії і тому подібних переживань! Можливо то амф так вирівняв мій емоційний фон, в такому разі ще одне дякую йому!

    Отже, підведемо підсуки:
    Робота магазину і кур'єра- 5/10
    Все ж таки треба якось компенсувати пройоби Ваших співробітників! В моєму випадку я навпаки - навіть за доставку платив обидва рази!
    Посилка і стелс - 3/10
    Дякую янголам-охоронцям, що мене не прийняли лягаві з такими стелсами. Це дійсно НІАЧЬОМ!
    Стаф - 9/10
    Достойна мукічка! Свою справу зробила на совість, але побочки в слизовій трохи засильні!


    ВСІМ МИРУ! СЛАВА УКРАЇНІFlag_Ukraine_1
     
    Последние данные очков репутации:
    Arthouse97: 1 Очко 19/11/22
    jon3volta12: 1 Очко (Рэпа за трып) 21/11/22
    jjjj4444: 1 Очко 21/11/22
    • Мне нравится Мне нравится x 5
  2. JG13

    JG13 Местный житель

    Регистрация:
    12/8/20
    Сообщения:
    9.346
    Карма:
    434
    Репутация:
    1.004
    Оценки:
    +8.282/13/-19
    Мефодій класний у них. І репорт також чудовий, плюс у репку)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
    • Спасибо Спасибо x 1
  3. TS
    Bazilioo

    Bazilioo Постоянный

    Регистрация:
    12/9/21
    Сообщения:
    774
    Карма:
    183
    Репутация:
    222
    Оценки:
    +1.111/2/-2
    дякую! стафчик дійсно топ)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  4. Arthouse97

    Arthouse97 Rasta Hawk Banned

    Регистрация:
    8/3/19
    Сообщения:
    9.025
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.469
    Оценки:
    +11.392/13/-17
    Как-то мефу не подходит определение "Мефодий"))
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  5. kkkala

    kkkala Гость

    Регистрация:
    4/4/21
    Сообщения:
    61
    Карма:
    44
    Репутация:
    12
    Оценки:
    +48/2/-1
    Аж самому захотілось, але тіки кристали, тільки хардкор!
    Тріп топчик
     
    • Согласен Согласен x 1
  6. TS
    Bazilioo

    Bazilioo Постоянный

    Регистрация:
    12/9/21
    Сообщения:
    774
    Карма:
    183
    Репутация:
    222
    Оценки:
    +1.111/2/-2
    домовились, наступного разу з мене свіжий тріп на крісиuhmylkaxxx
     
  7. TS
    Bazilioo

    Bazilioo Постоянный

    Регистрация:
    12/9/21
    Сообщения:
    774
    Карма:
    183
    Репутация:
    222
    Оценки:
    +1.111/2/-2
    от тільки знайду де є гідніBuba-man765
     
  8. jon3volta12

    jon3volta12 Хорошо известный

    Регистрация:
    28/7/22
    Сообщения:
    2.834
    Карма:
    283
    Репутация:
    237
    Оценки:
    +4.019/8/-9
    Вось цэ трып! Лепата. Я будта сам нюхаў а не аўтар.
     
    • Спасибо Спасибо x 1
  9. TS
    Bazilioo

    Bazilioo Постоянный

    Регистрация:
    12/9/21
    Сообщения:
    774
    Карма:
    183
    Репутация:
    222
    Оценки:
    +1.111/2/-2
    Дякую, шановний!
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  10. jjjj4444

    jjjj4444 Banned Banned

    Регистрация:
    7/6/20
    Сообщения:
    4.830
    Карма:
    434
    Репутация:
    834
    Оценки:
    +4.657/15/-22
    круто братец
     
  11. Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.399
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    гарно й креативно. луцьк!)
     
    • Золотые слова Золотые слова x 1
  12. TS
    Bazilioo

    Bazilioo Постоянный

    Регистрация:
    12/9/21
    Сообщения:
    774
    Карма:
    183
    Репутация:
    222
    Оценки:
    +1.111/2/-2
    дякую!
     
Загрузка...