1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

☮ Грибы "Коли життя дає тобі лимони, роби лимонад". Тріп репорт на гриби від шопу "Революція Ентеогенів 2.0"

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем Bratowskiy_Trip, 30/8/22.

  1. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
    [​IMG]
    (фоточки грибочків в коментах)


    • [*]Тестер: М. 69 кг. 186 ріст

      [*]Посилання на магазин: https://www.legalizer.cc/threads/Революция-энтеогенов-2-0.433533/

      [*]Толер: 5 днів назад їв 2г псилоцибінових драже

      [*]Крос-толер: Днів 9 назад пробував марку Лсд-25 (110 mkg), і прямо вчора дуже міцно тріпанув від трави.

      [*]Речовина: Сухі псилоцибінові гриби, Golden Teacher, 3г

    Трохи ліричного відступу

    Всім привіт, сьогодні я буду перший раз їсти сушені псилоцибінові гриби, а точніше пити. Суть в тому що в мене є толер, тому що недавно їв грибні драже, до речі, теж від "Революції Ентеогенів 2.0". Саме через толер я буду не просто їсти їх сухими, а кину настоятись в лимонному соці.

    (лимонний сік усилює ефект, як і приход, за рахунок швидкого переварювання лимоном, в якому я і протримав гриби 18 хвилин)

    Ці гриби я виграв на рулі, в їхньому чаті, в телеграмі.
    Golden Teacher, цікаво що ж покаже мені цей "Золотий Наставник", я сприймаю цей сорт не як "Золотого Вчителя", а більш все ж як наставника, але різниця не велика)​


    Учитель (вчи́тель), учи́телька (вчи́телька) — людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя.

    Наставником називають особу, яка передає знання та досвід. У західній традиції така особа називається mentor, за ім'ям легендарного наставника Одісеєвого сина, Телемаха.




    Що ж, приступимо, дуже надіюсь що будуть візуалии~ии...))))

    [​IMG]
    Початок тріпу
    "Коли життя дає тобі лимони, роби лимонад"
    12:20 - Гриби настоялись 18 хвилин в лимонному соці і я випив це зілля, на четвертому глотку я чуть не вломив зуба кісточкою лимона, тому коли вживаєте гриб методом "lemon tek", будьте акуратні :)


    Чекаю приходік, поки піду позалипаю в телефон.

    Що б час до приходу проходив швидше, займатеся простими речима, які вам просто подобаються, але пам'ятайте на що ви чекаєте lsdxxx
    12:36 - Почалась легка легкість, вибачте за тавталогію. Поки йде вхід, буду просто робити те що подобається, рухи які подобаються, на кшталт йоги, щось таке, лежати і слухати музику.​

    12:53 - Ммм, який же кайф, мозок починає скоботати язичками ейфорії, враження саме такі.​


    Приход дуже різкий, неочікувано, чесно кажучи, але все ж таки, в цьому і є прікол методу "lemon tek")

    13:04 - Я сидів по центру дивана, в гостинній кімнаті, стіні почали вигинатись, викручуватись, підлога почала плавати як в фільмі "Страх і відраза в Лас-Вегасі"
    [​IMG]


    Тільки що дійшов до кінця мій таймер, який давав мені знати, через скільки мені можливо буде гаплик, в тому плані що тріп стає дійсно дуже інтенсивний, і я скоро перейду в фазу "глибокого тріпу", але спочатку я хотів би дістати одноразку, я її намутив прямо під час тріпу
    13:13 - Одноразки ще нема, а тріп стає все важчим і важчим, додаються різні узори, фрактали, деколи галюцинації що пальців в мене більше ніж є насправді. В голові чомусь спогади поганого запаху шмалі, від якого мені за звичай стає погано, але не зараз, гриб ніби показує мені, що в цьому нічого такого погано немає (потім в цей самий день після тріпу я гасив шмаль і мене знов піздєц як вивертало від запаху шмалі)​

    [​IMG]

    Мене повністю починає забирати з реальності, в світ тунелів, узорів, і різних таких приколів.

    Відчуваю себе малою дитиною в тріпі, за якою треба доглядати, але біля мене нікого немає, тому це міф що гриби для самотнього вживання. Про те мені самому набагато швидше виходить прийти до себе, але з кимось кого я добре знаю я би просто не попадав в такий стан, мені так здається.
    13:27 - "Золотий наставник" дав зрозуміти, що я надто прив'язаний до реальності, до друзів, і раніше я таким не був. Мене так погано наміняли райони і життя на них. Райони забирають ваше дитинство, ваше нормальне дитинство, без наркоти, алкоголю, і травки.​


    Гриби дуже сильно забирають з реальності, на що я починаю віднєкуватись, але здається гриби просто беруть за руку і ведуть далі, в тріп, більш "глибокий тріп", як я вже і говорив
    13:35 - Зрачкі просто як космос, без дна, вони дуже великі, або здаються такими.​

    [​IMG]
    13:45 - В друга який мав привезти одноразку сталась біда, мама в аварію попала. Надіюсь з нею все буде добре. Сьогодні без одноразки.​

    15:25 - Я просто нереально випав з цеї реальності. Мені недавно друг сказав, що в "цій грі немає переможців" і що в мене не стане слів описувати ефекти речовин, і це здається правдою, тому що передати це все що зараз зі мною відбувається, це справді важко.​


    Візуали які ніяк не можна пояснити, тому що їх наче нема, але вони є, просто одна реальність накладається на іншу.

    В мене дійсно слів немає що б описати це все що зі мною творилося, і твориться.

    Я весь час валяюсь з цим брєдом який твориться, випадаю з реальності, потію як пес, і грязний, бо я вже об що тут тільки на дивані не терся, як якісь котик блін. До речі весь час я лежав і балакав до себе, про всяке різне, балакав до себе і до іграшкового тигрика, якого в дитинстві я називав "Тігрюля" Happy435543
    [​IMG]
    16:28 - Це все так дивно, все що я пережив, і переживаю. Такого брєду не було давно, останній раз таке було від солів, хоча ми думали були що то був мєф. (Вибачайте за згадування і порівняння природи з синтетикою, знаю що це не зовсім коректно...)​


    Міняє воно файно, кольора дуже яскраві, а звуки дуже голосні, одним фото-зображенням я це не передам, але ті хто в тємі, ті поймуть приблизне відчуття ефекту. Небо інколи ставало розовим, що свідчить про те що 3 грама це досить сильна доза псилоцибінових грибів.
    [​IMG]
    16:46 - Здається ми підходимо до висновків, та йдемо на посадочку.

    В цьому тріпі я получив безліч емоцій, таких як ейфорія, радість, печаль, та також безмежна любов, бо Тігрюлю я тискав і обнімав на протязі всього піку тріпу :Hippa: Icon12433434

    Знання, які здаються брєдом, тому що наша свідомість не може сприймати, через свою прив'язаність до цеї реальності; а саме знання полягає в тому, що наша реальність це не єдина реальність яка нас оточує і після смерті не буде якогось нового початку, там просто буде інша реальність. В теорії таке можливо.

    Що ж, давайте проведемо підсумки


    • [*]Оператор 10/10. Приємна людина, з якою можна поспілкуватися в телеграм-чаті.

      [*]Гриби 8/10, по причині - багато міцелію на кінчиках грибів, що свідчить неакуратному вириванню з грибниці, через що в момент самого тріпу мене бувало сильно нудило. (Хоча можливо це через свіжовижатий лимонний сік, але я не впевнений що такі куски грибниці мають бути на грибі, який треба хавати)

      [*]Стелс 7/10. Не погано, але все ж таки хотілось би що б їх було поважче найти, хоча якщо це не проблема, тоді байдуже, але оцінку поставив як є.

    Місце я в цілому дуже рекомендую. Натура краще хімаря, це те що вам всім варто знати. muxomorxxx

    Грибний тріп був чудовий, я ніби вернувся з дивного світу, про який тобі всім хочеться розповісти, але ти розумієш що спроби розказати те що там було, і пояснення цього, будуть виглядати як брєд.

    На цьому кінець, всім дякую за увагу, та гарного настрою. До нових зустрічей.

    [​IMG] Icon12433434
     
    Последние данные очков репутации:
    Sledak: 1 Очко 1/9/22
    puti_pu: 1 Очко 2/9/22
    Antn: 1 Очко 23/9/22
    • Мне нравится Мне нравится x 7
    • Спасибо Спасибо x 1
    Последнее редактирование: 18/12/22
  2. Vivozinapas

    Vivozinapas Про-Тестер Про-Тестер Rasta

    Регистрация:
    27/11/19
    Сообщения:
    11.260
    Карма:
    484
    Репутация:
    2.329
    Оценки:
    +21.695/29/-8
    Повага, бро:)
     
    • Золотые слова Золотые слова x 1
  3. Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.399
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    доброго ранку бро
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  4. Vivozinapas

    Vivozinapas Про-Тестер Про-Тестер Rasta

    Регистрация:
    27/11/19
    Сообщения:
    11.260
    Карма:
    484
    Репутация:
    2.329
    Оценки:
    +21.695/29/-8
    Доброго здоров’яHi_man987
     
  5. mommy_girl

    mommy_girl Активный

    Регистрация:
    15/2/22
    Сообщения:
    394
    Карма:
    114
    Репутация:
    99
    Оценки:
    +465/5/-3
    Просто пригласил классных людей с форума, о которых знаю)
     
  6. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
    Правда, ЛСД сильнышы візуали мало, і було більш різким, грибочки теж мали не погані візуали, але не такі яскраво-виражені, хоча коли кімната почала вигнатись, то стало в якісь момент страшно навіть)
     
  7. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
    Дякую dadaxxx Icon12433434
     
  8. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
    Що було, то було)
     
    • Смешной Смешной x 1
  9. Odin777

    Odin777 Местный житель

    Регистрация:
    7/1/21
    Сообщения:
    1.601
    Карма:
    303
    Репутация:
    333
    Оценки:
    +2.963/11/-28
    Ти обраний
     
  10. Odin777

    Odin777 Местный житель

    Регистрация:
    7/1/21
    Сообщения:
    1.601
    Карма:
    303
    Репутация:
    333
    Оценки:
    +2.963/11/-28
    Тріп з телефону читати то якийсь з видів мазохізму
     
    • Согласен Согласен x 1
  11. Метью

    Метью Banned Banned

    Регистрация:
    30/7/22
    Сообщения:
    1.399
    Карма:
    233
    Репутация:
    256
    Оценки:
    +1.522/15/-17
    саме так. це тому що я класний. зверни увагу що тебе нема в списку
     
  12. Odin777

    Odin777 Местный житель

    Регистрация:
    7/1/21
    Сообщения:
    1.601
    Карма:
    303
    Репутация:
    333
    Оценки:
    +2.963/11/-28
    Я це також зауважив
    Training1134fg54
     
  13. mommy_girl

    mommy_girl Активный

    Регистрация:
    15/2/22
    Сообщения:
    394
    Карма:
    114
    Репутация:
    99
    Оценки:
    +465/5/-3
    можно ориентацию телефона поменять на горизонтальную
     
  14. mommy_girl

    mommy_girl Активный

    Регистрация:
    15/2/22
    Сообщения:
    394
    Карма:
    114
    Репутация:
    99
    Оценки:
    +465/5/-3
  15. Vivozinapas

    Vivozinapas Про-Тестер Про-Тестер Rasta

    Регистрация:
    27/11/19
    Сообщения:
    11.260
    Карма:
    484
    Репутация:
    2.329
    Оценки:
    +21.695/29/-8
    Угу.
     
  16. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
    Да, є таке діло, тому наполягаю на прочитанні та перегляді з ПК, чи ноутбука, бо щось косячно трохи зробилось, мабуть через ширину таблички, в якій я писав. Можливо наступного разу попробую зробити все спеціально через телефон, подивлюся що з того вийде Sweatingbulletstrytry
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  17. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
  18. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
  19. Antn

    Antn Местный житель

    Регистрация:
    10/2/19
    Сообщения:
    41.227
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.019
    Оценки:
    +12.069/72/-36
    Несомненно крутейший Трип,молодец!оформление тоже достойное
     
    • Спасибо Спасибо x 1
  20. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
    Ооу, дякуюю Handshake5454Happy435543 Icon12433434
     
  21. TS
    Bratowskiy_Trip

    Bratowskiy_Trip Хорошо известный

    Регистрация:
    26/5/22
    Сообщения:
    1.222
    Карма:
    234
    Репутация:
    157
    Оценки:
    +1.017/1/-1
Загрузка...